BOZITA Hair & Skin Salmon - suché krmivo pro kočky - 2kg
Kód: DLSBZTZWI0081Detailní popis produktu
BOZITA Hair & Skin Salmon - suché krmivo pro kočky - 2kg| Typ balení | Taška |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Vypadávající kabát, Kůže a srst, Zlepšení zdraví pokožky, Tučná srst, Celkové zdraví |
| Bez sóji | Ano |
| Hmotnost | 2 kg |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Vlasy a kůže |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Hrubý popel | 6,5% |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Bílkoviny | 30% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 15% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7311030315211 |
| Typ balení: | Taška |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Vypadávající kabát, Kůže a srst, Zlepšení zdraví pokožky, Tučná srst, Celkové zdraví |
| Bez sóji: | Ano |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Bezlepkový: | Ne |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Vlasy a kůže |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Losos |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Hrubý popel: | 6,5% |
| Obsažená vlhkost: | 9% |
| Bílkoviny: | 30% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 15% |
