BOSCH Sanabelle Life Senior chicken & cranberries - suché krmivo pro kočky - 8kg
Kód: DLKBOCKAS0006Detailní popis produktu
BOSCH Sanabelle Life Senior chicken & cranberries - suché krmivo pro kočky - 8kg| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Senior |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Vitalita |
| Bezlepkový | Ne |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 8 kg |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Pro seniory |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Řada | BOSCH Sanabelle |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě. |
| Hrubý popel | 6,9% |
| Obsah tuku | 13% |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Bílkoviny | 29% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4015598026215 |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Senior |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Vitalita |
| Bezlepkový: | Ne |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Pro seniory |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Řada: | BOSCH Sanabelle |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě. |
| Hrubý popel: | 6,9% |
| Obsah tuku: | 13% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Bílkoviny: | 29% |
