APPLAWS Senior Chicken - suché krmivo pro kočky - 7,5kg
Kód: DLZAPWKSK0011Detailní popis produktu
APPLAWS Senior Chicken - suché krmivo pro kočky - 7,5kg| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Alergický |
| Hmotnost | 7,5 kg |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Typ balení | Taška |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Alergie, Bez lepku, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Pro seniory |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Varování | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Skladujte na suchém a chladném místě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Hrubý popel | 8% |
| Bílkoviny | 36,5% |
| Obsah tuku | 14,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5060333435844 |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Alergický |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Typ balení: | Taška |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Alergie, Bez lepku, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Pro seniory |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Varování: | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Skladujte na suchém a chladném místě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Hrubý popel: | 8% |
| Bílkoviny: | 36,5% |
| Obsah tuku: | 14,5% |
