OASY One Animal Protein Puppy & Junior Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPOASKAS0012Detailní popis produktu
OASY One Animal Protein Puppy & Junior Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 12kg| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 12 kg |
| Psí plemeno | Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete | Silná imunita, Správné trávení, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Alergický, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance, Kůže a srst, Období růstu, Citlivý žaludek |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Řada | OASY One Animal Protein |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Stáří zvířete | Junior |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Alergie, Podpora trávení, Období růstu, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Podpora imunity |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Bílkoviny | 29% |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Hrubá vláknina | 2,7% |
| Obsah tuku | 17,5% |
| Hrubý popel | 7,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8053017348728 |
| Typ balení: | Taška |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Psí plemeno: | Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete: | Silná imunita, Správné trávení, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Alergický, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance, Kůže a srst, Období růstu, Citlivý žaludek |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Řada: | OASY One Animal Protein |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Bezlepkový: | Ano |
| Další funkce: | Alergie, Podpora trávení, Období růstu, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Podpora imunity |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Bílkoviny: | 29% |
| Obsažená vlhkost: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 2,7% |
| Obsah tuku: | 17,5% |
| Hrubý popel: | 7,5% |
