OASY One Animal Protein Adult Medium/Large Mono Wild Boar - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPOASKAS0017Detailní popis produktu
OASY One Animal Protein Adult Medium/Large Mono Wild Boar - suché krmivo pro psy - 12kg| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Budování svalů, Monobílkoviny, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Podpora imunity |
| Hlavní příchuť | Kanec |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Specifické potřeby zvířete | Silná imunita, Alergický, Kůže a srst, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Správné trávení, Citlivý žaludek |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 12 kg |
| Bez cukru | Ano |
| Řada | OASY One Animal Protein |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel | 7% |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Bílkoviny | 27% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 16% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8053017348773 |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Budování svalů, Monobílkoviny, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Podpora imunity |
| Hlavní příchuť: | Kanec |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Specifické potřeby zvířete: | Silná imunita, Alergický, Kůže a srst, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Správné trávení, Citlivý žaludek |
| Typ balení: | Taška |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Bez cukru: | Ano |
| Řada: | OASY One Animal Protein |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel: | 7% |
| Obsažená vlhkost: | 9% |
| Bílkoviny: | 27% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 16% |
