NATURE'S PROTECTION Superior Care Red Coat Adult Small breed Grain free Salmon - suché krmivo pro psy - 1,5kg
Kód: DLPNPOKAS0027Detailní popis produktu
NATURE'S PROTECTION Superior Care Red Coat Adult Small breed Grain free Salmon - suché krmivo pro psy - 1,5kg| Hmotnost | 1,5 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Potravinová alergie |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Alergie, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Řada | NATURE'S PROTECTION Superior Care |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Bílkoviny | 27% |
| Hrubý popel | 8,5% |
| Obsah tuku | 17% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4771317472304 |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Citlivý žaludek, Potravinová alergie |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Alergie, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Losos |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Řada: | NATURE'S PROTECTION Superior Care |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Bílkoviny: | 27% |
| Hrubý popel: | 8,5% |
| Obsah tuku: | 17% |
