JOSERA Bavaro Task Adult 23/9 - suché krmivo pro psy - 18 kg
Kód: AMABEZKAR1989Detailní popis produktu
JOSERA Bavaro Task Adult 23/9 - suché krmivo pro psy - 18 kg| Bez konzervačních látek | Ano |
| Typ zvířete | Pes |
| Typ balení | Taška |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ne |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Příchuť krmiva | Maso |
| Účinky na zdraví | Zdravé svaly |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana svalové hmoty, Ochrana kloubů |
| Hmotnost | 18 kg |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | JOSERA Bavaro |
| Bez cukru | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Další funkce | Podpora kloubů |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku | 9% |
| Bílkoviny | 23% |
| Hrubá vláknina | 2,7% |
| Hrubý popel | 7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254743620 |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Typ zvířete: | Pes |
| Typ balení: | Taška |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ne |
| Laktóza zdarma: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Příchuť krmiva: | Maso |
| Účinky na zdraví: | Zdravé svaly |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana svalové hmoty, Ochrana kloubů |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | JOSERA Bavaro |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Další funkce: | Podpora kloubů |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku: | 9% |
| Bílkoviny: | 23% |
| Hrubá vláknina: | 2,7% |
| Hrubý popel: | 7% |
