JOHN DOG Beef ear Mono - pamlsek pro psa - 1
Kód: DLPJDOKAS0046Detailní popis produktu
JOHN DOG Beef ear Mono - pamlsek pro psa - 1| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Typ ošetření | Žvýkací, Hypoalergenní, Zubní lékařství, Žvýkačky, kosti, Přírodní |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnost | 200 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ balení | Sáček |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka, Žvýkací produkty, Přírodní žvýkačky |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Potravinová alergie |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Bílkoviny | 30% |
| Obsah tuku | 8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903246843729 |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Typ ošetření: | Žvýkací, Hypoalergenní, Zubní lékařství, Žvýkačky, kosti, Přírodní |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnost: | 200 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ balení: | Sáček |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka, Žvýkací produkty, Přírodní žvýkačky |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický, Potravinová alergie |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Bílkoviny: | 30% |
| Obsah tuku: | 8% |
