FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - suché krmivo pro psy - 1,5kg
Kód: DLPF4DKAS0001Detailní popis produktu
FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - suché krmivo pro psy - 1,5kg| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Bez lepku, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Sterilizace, Cukrovka, Pro seniory, Slinivka břišní, Nadváha |
| Specifické potřeby zvířete | Sterilizované, Po kastraci, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Cukrovka, Ochrana trávicího traktu, Sklon k nadváze, Pankreatická nedostatečnost |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Stáří zvířete | Senior |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Řada | FISH4DOGS Superior |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah tuku | 7% |
| Bílkoviny | 22% |
| Hrubý popel | 7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5060084826786 |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Bezlepkový: | Ano |
| Další funkce: | Bez lepku, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Sterilizace, Cukrovka, Pro seniory, Slinivka břišní, Nadváha |
| Specifické potřeby zvířete: | Sterilizované, Po kastraci, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Cukrovka, Ochrana trávicího traktu, Sklon k nadváze, Pankreatická nedostatečnost |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Losos |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Stáří zvířete: | Senior |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Řada: | FISH4DOGS Superior |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Bílkoviny: | 22% |
| Hrubý popel: | 7% |
