Eukanuba Daily Care Adult Sensitive Digestion - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLZEUKKSP0090Detailní popis produktu
Eukanuba Daily Care Adult Sensitive Digestion - suché krmivo pro psy - 12 kg| Typ balení | Taška |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Stabilizace střevní bakteriální flóry, Citlivý žaludek, Ochrana trávicího traktu |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso, Turecko |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Typ zvířete | Pes |
| Hmotnost | 12 kg |
| Bezlepkový | Ano |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji | Ano |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Účinky na zdraví | Ochrana trávicího systému |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Hlavní příchuť | Kuře, Krocan |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Další funkce | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Řada | EUKANUBA Daily Care |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah tuku | 13% |
| Bílkoviny | 23% |
| Vápník | 1,2% |
| Hrubá vláknina | 1,6% |
| Fosfor | 0,95% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255172149 |
| Typ balení: | Taška |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Stabilizace střevní bakteriální flóry, Citlivý žaludek, Ochrana trávicího traktu |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso, Turecko |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Typ zvířete: | Pes |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Bezlepkový: | Ano |
| Velikost plemene: | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji: | Ano |
| Laktóza zdarma: | Ano |
| Účinky na zdraví: | Ochrana trávicího systému |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Kuře, Krocan |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Další funkce: | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Řada: | EUKANUBA Daily Care |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah tuku: | 13% |
| Bílkoviny: | 23% |
| Vápník: | 1,2% |
| Hrubá vláknina: | 1,6% |
| Fosfor: | 0,95% |
