DOLINA NOTECI Rafi Classic Jehněčí s rýží - suché krmivo pro psy - 10 kg
Kód: DLZDNTKSP0006Detailní popis produktu
DOLINA NOTECI Rafi Classic Jehněčí s rýží - suché krmivo pro psy - 10 kg| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Příchuť krmiva | Jehněčí, Rýže |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Typ balení | Taška |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Hmotnost | 10 kg |
| Typ zvířete | Pes |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | DOLINA NOTECI Rafi |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel | 7,5% |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Bílkoviny | 23% |
| Obsah tuku | 8% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5900718311106 |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Příchuť krmiva: | Jehněčí, Rýže |
| Velikost plemene: | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Typ balení: | Taška |
| Laktóza zdarma: | Ano |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Typ zvířete: | Pes |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Bezlepkový: | Ne |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | DOLINA NOTECI Rafi |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav |
| Bez sóji: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel: | 7,5% |
| Obsažená vlhkost: | 9% |
| Bílkoviny: | 23% |
| Obsah tuku: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
