CANAGAN Country Game kachna, srnčí maso a králík – malé rasy – suché krmivo pro psy – 6kg
Kód: DLPCGNKAS0002Detailní popis produktu
CANAGAN Country Game kachna, srnčí maso a králík – malé rasy – suché krmivo pro psy – 6kg| Hlavní příchuť | Kachna |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Podpora kloubů, Cukrovka, Přecitlivělost na potraviny, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Nemocné močové cesty, Podpora trávení, Bez lepku, Alergie |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení, Ochrana trávicího traktu, Cukrovka, Potravinová alergie, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů, Alergický, Vývoj kloubů, Kůže a srst, Celkové zdraví |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost | 6 kg |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsažená vlhkost | 8,5% |
| Hrubý popel | 10% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Bílkoviny | 36% |
| Obsah tuku | 19% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5029040011604 |
| Hlavní příchuť: | Kachna |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Podpora kloubů, Cukrovka, Přecitlivělost na potraviny, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Nemocné močové cesty, Podpora trávení, Bez lepku, Alergie |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Typ balení: | Taška |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Správné trávení, Ochrana trávicího traktu, Cukrovka, Potravinová alergie, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů, Alergický, Vývoj kloubů, Kůže a srst, Celkové zdraví |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsažená vlhkost: | 8,5% |
| Hrubý popel: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Bílkoviny: | 36% |
| Obsah tuku: | 19% |
