ADDVENA Power of Nature Senior Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 2,5kg
Kód: DLPAD1KAS0011Detailní popis produktu
ADDVENA Power of Nature Senior Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 2,5kg| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Bez cukru | Ano |
| Stáří zvířete | Senior |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Taška |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Ne příliš aktivní, Pro eliminační diety, Nesnášenlivost obilovin, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Sklon k nadváze, Vitalita, Celkové zdraví, Silná imunita, Úzkostlivý, Alergický, Snížení potravinové intolerance, Kůže a srst, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů |
| Psí plemeno | Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Bezlepkový | Ano |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Další funkce | Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Podpora kloubů, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Nadváha, Bez lepku, Alergie, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Řada | ADDVENA Power of Nature |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel | 7,3% |
| Obsah tuku | 9% |
| Bílkoviny | 22% |
| Hrubá vláknina | 4,8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906395581696 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Bez cukru: | Ano |
| Stáří zvířete: | Senior |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Typ balení: | Taška |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Ne příliš aktivní, Pro eliminační diety, Nesnášenlivost obilovin, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Sklon k nadváze, Vitalita, Celkové zdraví, Silná imunita, Úzkostlivý, Alergický, Snížení potravinové intolerance, Kůže a srst, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů |
| Psí plemeno: | Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Další funkce: | Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Podpora kloubů, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Nadváha, Bez lepku, Alergie, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Řada: | ADDVENA Power of Nature |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel: | 7,3% |
| Obsah tuku: | 9% |
| Bílkoviny: | 22% |
| Hrubá vláknina: | 4,8% |
