Acana Puppy Large Breed 17 kg
Kód: DLZANAKSP0025Detailní popis produktu
Acana Puppy Large Breed 17 kg| Další funkce | Bez obilovin, Podpora kloubů, Přecitlivělost na potraviny |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Plemeno domácího zvířete | Německý ovčák |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Řada | ACANA Dog |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | Junior |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Psí plemeno | Bernský salašnický pes, Německý ovčák, Labradorský retrívr, Border kolie, Rotvajler, Zlatý retriever, Kokršpaněl |
| Hmotnost | 17 kg |
| Typ balení | Taška |
| Fáze života zvířete | Štěně |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsah selénu | 0,65 mg/kg |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popel | 7% |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín D3, Vitamín A, Vitamín B2, Vitamin B5, Vitamín B12, Vitamín E, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín B1, Vitamín B3, Vitamín B6 |
| Omega-3 mastné kyseliny | 1,2% |
| Bílkoviny | 33% |
| Obsah mědi | 20 mg/kg |
| Obsah jódu | 1,9 mg/kg |
| Obsah zinku | 200 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 6% |
| Fosfor | 1% |
| Obsažená vlhkost | 12% |
| Obsah hořčíku | 0,13% |
| Obsah železa | 190 mg/kg |
| Vápník | 1,4% |
| Obsah manganu | 12,5 mg/kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992501174 |
| Další funkce: | Bez obilovin, Podpora kloubů, Přecitlivělost na potraviny |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Plemeno domácího zvířete: | Německý ovčák |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Řada: | ACANA Dog |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Psí plemeno: | Bernský salašnický pes, Německý ovčák, Labradorský retrívr, Border kolie, Rotvajler, Zlatý retriever, Kokršpaněl |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Fáze života zvířete: | Štěně |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsah selénu: | 0,65 mg/kg |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popel: | 7% |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín D3, Vitamín A, Vitamín B2, Vitamin B5, Vitamín B12, Vitamín E, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín B1, Vitamín B3, Vitamín B6 |
| Omega-3 mastné kyseliny: | 1,2% |
| Bílkoviny: | 33% |
| Obsah mědi: | 20 mg/kg |
| Obsah jódu: | 1,9 mg/kg |
| Obsah zinku: | 200 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 6% |
| Fosfor: | 1% |
| Obsažená vlhkost: | 12% |
| Obsah hořčíku: | 0,13% |
| Obsah železa: | 190 mg/kg |
| Vápník: | 1,4% |
| Obsah manganu: | 12,5 mg/kg |
