Přípojné zařízení ponožky
Kód: PCOSU2PDU0008Detailní popis produktu
Přípojné zařízení ponožky| Materiál | Plast, Bavlna |
| Flexibilní koncovka | Ano |
| Včetně šňůrky | Ano |
| Barva | Bílá |
| Délka základny | 22,9 cm |
| Délka rukojeti | 920 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dressing aids |
|---|---|
| EAN: | 4250629315962 |
| Materiál: | Plast, Bavlna |
| Flexibilní koncovka: | Ano |
| Včetně šňůrky: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Délka základny: | 22,9 cm |
| Délka rukojeti: | 920 mm |
