DELL WD19S-180W Kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Černá Použité
Kód: UZYDELSTA0002Detailní popis produktu
DELL WD19S-180W Kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Černá Použité| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Délka napájecího kabelu | 1 m |
| Vstupní střídavé napětí | 120 - 230 V |
| Napájecí zdroj | 180 W |
| Typ zdroje | DC |
| Výška | 29 mm |
| Hmotnost | 585 g |
| Šířka | 205 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Výška balení | 62 mm |
| Hloubka balení | 290 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 300 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Home x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Technologie propojení | Kabel |
| Napájecí konektor | Ano |
| Barva | Černá |
| Maximální digitální rozlišení | 5120 x 2880 px |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Varování | Zabraňte kontaktu zařízení s vodou., Ujistěte se, že je zařízení zapojeno do správného zdroje napájení., Zařízení by měl používat a opravovat kvalifikovaný personál. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Docking stations and replicators |
|---|---|
| EAN: | 5901443355243 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Délka napájecího kabelu: | 1 m |
| Vstupní střídavé napětí: | 120 - 230 V |
| Napájecí zdroj: | 180 W |
| Typ zdroje: | DC |
| Výška: | 29 mm |
| Hmotnost: | 585 g |
| Šířka: | 205 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Výška balení: | 62 mm |
| Hloubka balení: | 290 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 Home x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ne |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 3 |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Počet připojení DisplayPorts: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Maximální digitální rozlišení: | 5120 x 2880 px |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| LED indikátory: | Ano |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 60 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 35 °C |
| Kód harmonizovaného systému: | 84733020 |
| Varování: | Zabraňte kontaktu zařízení s vodou., Ujistěte se, že je zařízení zapojeno do správného zdroje napájení., Zařízení by měl používat a opravovat kvalifikovaný personál. |
