Paměť počítače PNY Performance Modul RAM 16GB DDR5 UDIMM 5600MHZ (MD16GSD55600-BLK)
Kód: PAMPNYDR50001Detailní popis produktu
Paměť počítače PNY Performance Modul RAM 16GB DDR5 UDIMM 5600MHZ (MD16GSD55600-BLK)| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Chladič | Ne |
| Komponent pro | PC |
| Formát paměti | UDIMM |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vstupní napětí | 1.1 V |
| CAS latence | 40 |
| Varování | Chraňte před vlhkostí., Přístroj sami nerozebírejte., Likvidace elektronických výrobků by měla být v souladu s místními předpisy pro recyklaci elektronických zařízení., Výrobek může obsahovat materiály škodlivé pro životní prostředí, likvidujte v souladu s místními předpisy., Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Typ vnitřní paměti: | DDR5 |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Frekvence paměti: | 5600 MHz |
| Chladič: | Ne |
| Komponent pro: | PC |
| Formát paměti: | UDIMM |
| Rozložení paměti (moduly x velikost): | 1 x 16 GB |
| Vstupní napětí: | 1.1 V |
| CAS latence: | 40 |
| Varování: | Chraňte před vlhkostí., Přístroj sami nerozebírejte., Likvidace elektronických výrobků by měla být v souladu s místními předpisy pro recyklaci elektronických zařízení., Výrobek může obsahovat materiály škodlivé pro životní prostředí, likvidujte v souladu s místními předpisy., Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
