G.Skill Trident Z RGB F4-3200C16D-32GTZR paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMGSKDR40126Detailní popis produktu
G.Skill Trident Z RGB F4-3200C16D-32GTZR paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3200 MHz| Barva podsvětlení | Červené/zelené/modré |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 2 x 16 GB |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Napětí paměti | 1.2 V, 1.35 V |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Komponent pro | PC/server |
| CAS latence | 16 |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| Podsvícení | Ano |
| ECC | Ne |
| Typ chlazení | Chladič |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| EAN: | 4719692015396 |
| Barva podsvětlení: | Červené/zelené/modré |
| Rozložení paměti (moduly x velikost): | 2 x 16 GB |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Napětí paměti: | 1.2 V, 1.35 V |
| Vnitřní paměť: | 32 GB |
| Komponent pro: | PC/server |
| CAS latence: | 16 |
| Formát paměti: | 288-pin DIMM |
| Podsvícení: | Ano |
| ECC: | Ne |
| Typ chlazení: | Chladič |
| Kód harmonizovaného systému: | 84733020 |
