Dahua Technology DDR-C600UHD16G36 paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 288-pin DIMM
Kód: PAMDAUDR40001Detailní popis produktu
Dahua Technology DDR-C600UHD16G36 paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 288-pin DIMM| Frekvence paměti | 3600 MHz |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| Podsvícení | Ano |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| CAS latence | 18 |
| Barva podsvětlení | Vícebarevný |
| Napětí paměti | 1.35 V |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 16 GB |
| Hmotnost | 65 g |
| Hloubka | 136,1 mm |
| Šířka | 46,9 mm |
| Výška | 7,6 mm |
| Hmotnost včetně balení | 87 g |
| Hloubka balení | 176,6 mm |
| Šířka balení | 78,9 mm |
| Výška balení | 9,5 mm |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 85 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 25 - 85% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| EAN: | 6923172574442 |
| Frekvence paměti: | 3600 MHz |
| Formát paměti: | 288-pin DIMM |
| Podsvícení: | Ano |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| CAS latence: | 18 |
| Barva podsvětlení: | Vícebarevný |
| Napětí paměti: | 1.35 V |
| Rozložení paměti (moduly x velikost): | 1 x 16 GB |
| Hmotnost: | 65 g |
| Hloubka: | 136,1 mm |
| Šířka: | 46,9 mm |
| Výška: | 7,6 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 87 g |
| Hloubka balení: | 176,6 mm |
| Šířka balení: | 78,9 mm |
| Výška balení: | 9,5 mm |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 85 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 25 - 85% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 70 °C |
