Vitakraft Cat Stick suché krmivo pro kočky Jehněcí, Turecko 36 g
Kód: DLZVKAKSK0005Detailní popis produktu
Vitakraft Cat Stick suché krmivo pro kočky Jehněcí, Turecko 36 g| Příchuť krmiva | Jehněčí, Turecko |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Nadváha |
| Hmotnost | 36 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Krocan, Jehněčí, Kuře |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Množství | 1 |
| Varování | Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Vápník | 10% |
| Obsah tuku | 20% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Bílkoviny | 33,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 7610376238469 |
| Příchuť krmiva: | Jehněčí, Turecko |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Nadváha |
| Hmotnost: | 36 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Hlavní příchuť: | Krocan, Jehněčí, Kuře |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Vápník: | 10% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Bílkoviny: | 33,5% |
