VITAKRAFT Cat Liquid-Snack with beef and chicken Box - pamlsek pro kočky - 16 x 15g
Kód: DLKVKAPRZ0003Detailní popis produktu
VITAKRAFT Cat Liquid-Snack with beef and chicken Box - pamlsek pro kočky - 16 x 15g| Hmotnost | 16 x 15 g |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Typ ošetření | Masitý, Pasty |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bezlepkový | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kategorie | Pro kočky |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g, 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení | Karton |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Další funkce | Nadváha |
| Řada | VITAKRAFT Liquid Snack |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Forma dávkování | Pasta |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat. |
| Obsažená vlhkost | 88,5% |
| Hrubý popel | 1% |
| Bílkoviny | 3,5% |
| Obsah tuku | 3,5% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4008239585547 |
| Hmotnost: | 16 x 15 g |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Typ ošetření: | Masitý, Pasty |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bezlepkový: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g, 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bez sóji: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení: | Karton |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Další funkce: | Nadváha |
| Řada: | VITAKRAFT Liquid Snack |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Forma dávkování: | Pasta |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat. |
| Obsažená vlhkost: | 88,5% |
| Hrubý popel: | 1% |
| Bílkoviny: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 3,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
