PAN MIĘSKO Duck fillets Mono - pamlsek pro kočky - 100g
Kód: DLKPMIPRZ0003Detailní popis produktu
PAN MIĘSKO Duck fillets Mono - pamlsek pro kočky - 100g| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 100 g |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Budování svalů, Monobílkoviny |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Citlivý žaludek, Potravinová alergie |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Typ balení | Sáček |
| Hlavní příchuť | Kachna |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Přírodní, Masitý |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Varování | Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Obsažená vlhkost | 68% |
| Bílkoviny | 28% |
| Hrubý popel | 2% |
| Obsah tuku | 1,5% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905342298939 |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 100 g |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Budování svalů, Monobílkoviny |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický, Citlivý žaludek, Potravinová alergie |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Typ balení: | Sáček |
| Hlavní příchuť: | Kachna |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Přírodní, Masitý |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Varování: | Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Obsažená vlhkost: | 68% |
| Bílkoviny: | 28% |
| Hrubý popel: | 2% |
| Obsah tuku: | 1,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
