OPTIVITAL Lamb and beef Box - mokré krmivo pro kočky - 4x85g
Kód: DLKOTVPRZ0006Detailní popis produktu
OPTIVITAL Lamb and beef Box - mokré krmivo pro kočky - 4x85g| Hmotnost | 4 x 85 g |
| Typ balení | Sáček |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby, Kůže a srst, Celkové zdraví, Ochrana svalové hmoty |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsažená vlhkost | 82% |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Bílkoviny | 8,5% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Hrubý popel | 2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5906764003248 |
| Hmotnost: | 4 x 85 g |
| Typ balení: | Sáček |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby, Kůže a srst, Celkové zdraví, Ochrana svalové hmoty |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Směs chutí |
| Varování: | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsažená vlhkost: | 82% |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Bílkoviny: | 8,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Hrubý popel: | 2% |
