MOONLIGHT Dinner Filet z Králíka - pochoutka pro kočky - 22g
Kód: DLKMTGPRZ0002Detailní popis produktu
MOONLIGHT Dinner Filet z Králíka - pochoutka pro kočky - 22g| Hmotnost | 22 g |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Nesnášenlivost obilovin, Úzkostlivý, Potravinová alergie |
| Forma dávkování | Pevný |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Další funkce | Nadváha, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Pro seniory, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Úzkostlivý |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Hlavní příchuť | Králík |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Typ ošetření | Dieta, Masitý, Hypoalergenní, Přírodní |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat. |
| Obsažená vlhkost | 65% |
| Hrubá vláknina | 0,1% |
| Bílkoviny | 24,3% |
| Hrubý popel | 2% |
| Obsah tuku | 2,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4012262801123 |
| Hmotnost: | 22 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze, Nesnášenlivost obilovin, Úzkostlivý, Potravinová alergie |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Další funkce: | Nadváha, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Pro seniory, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Úzkostlivý |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Hlavní příchuť: | Králík |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Typ ošetření: | Dieta, Masitý, Hypoalergenní, Přírodní |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat. |
| Obsažená vlhkost: | 65% |
| Hrubá vláknina: | 0,1% |
| Bílkoviny: | 24,3% |
| Hrubý popel: | 2% |
| Obsah tuku: | 2,5% |
