INABA CAT Dashi Delights Silky Broth Chicken with Cheese - pochoutka pro kočky - 40g
Kód: DLKIBNPRZ0087Detailní popis produktu
INABA CAT Dashi Delights Silky Broth Chicken with Cheese - pochoutka pro kočky - 40g| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Hmotnost | 40 g |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Správné trávení |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Další funkce | Podpora trávení, Bez obilovin, Nadváha, Úzkostlivý, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny |
| Typ ošetření | Masitý, Hypoalergenní, Dieta, Přírodní, Mléko |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | INABA Dashi |
| Varování | Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Hrubá vláknina | 0,1% |
| Obsah tuku | 0,2% |
| Bílkoviny | 5,5% |
| Obsažená vlhkost | 93% |
| Hrubý popel | 1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4262365730992 |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Hmotnost: | 40 g |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Správné trávení |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Další funkce: | Podpora trávení, Bez obilovin, Nadváha, Úzkostlivý, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny |
| Typ ošetření: | Masitý, Hypoalergenní, Dieta, Přírodní, Mléko |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | INABA Dashi |
| Varování: | Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Hrubá vláknina: | 0,1% |
| Obsah tuku: | 0,2% |
| Bílkoviny: | 5,5% |
| Obsažená vlhkost: | 93% |
| Hrubý popel: | 1% |
