INABA CAT Dashi Delights Jemné vločky Kuřecí s tuňákem - pochoutka pro kočky - 40g
Kód: DLKIBNPRZ0092Detailní popis produktu
INABA CAT Dashi Delights Jemné vločky Kuřecí s tuňákem - pochoutka pro kočky - 40g| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Další funkce | Podpora trávení, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Úzkostlivý, Nadváha, Bez lepku |
| Typ ošetření | Masitý, Ryby, Dieta, Hypoalergenní, Přírodní |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Řada | INABA Dashi |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Bez cukru | Ano |
| Hmotnost | 40 g |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Správné trávení |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Sáček |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Varování | Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Hrubý popel | 1% |
| Hrubá vláknina | 0,1% |
| Obsažená vlhkost | 86% |
| Obsah tuku | 0,5% |
| Bílkoviny | 12% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4262365731043 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Další funkce: | Podpora trávení, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Úzkostlivý, Nadváha, Bez lepku |
| Typ ošetření: | Masitý, Ryby, Dieta, Hypoalergenní, Přírodní |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Řada: | INABA Dashi |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Bez cukru: | Ano |
| Hmotnost: | 40 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze, Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Správné trávení |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Sáček |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Varování: | Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Hrubý popel: | 1% |
| Hrubá vláknina: | 0,1% |
| Obsažená vlhkost: | 86% |
| Obsah tuku: | 0,5% |
| Bílkoviny: | 12% |
