BOGAR Bogadent Dental enzyme chips Fish - pamlsek pro kočky - 50g
Kód: DLKBGAPRZ0004Detailní popis produktu
BOGAR Bogadent Dental enzyme chips Fish - pamlsek pro kočky - 50g| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Další funkce | Bez lepku, Bez obilovin, Zubní, Celkový zdravotní stav |
| Bez cukru | Ano |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hmotnost | 50 g |
| Typ balení | Sáček |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ ošetření | Zubní lékařství, Ryby |
| Kategorie | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat. |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Obsah tuku | 26% |
| Hrubý popel | 5% |
| Bílkoviny | 41% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 7640118832396 |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Další funkce: | Bez lepku, Bez obilovin, Zubní, Celkový zdravotní stav |
| Bez cukru: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hmotnost: | 50 g |
| Typ balení: | Sáček |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ ošetření: | Zubní lékařství, Ryby |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat. |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Obsah tuku: | 26% |
| Hrubý popel: | 5% |
| Bílkoviny: | 41% |
