FRANCODEX Anti-odeurs - lahůdka pro hlodavce a králíky - 50g
Kód: DMZFRXPRZ0001Detailní popis produktu
FRANCODEX Anti-odeurs - lahůdka pro hlodavce a králíky - 50g| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro morče, Pro myši a krysy, Pro činčilu, Pro křečka, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro hlodavce |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Vlasy a kůže |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť | Obiloviny |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst |
| Typ balení | Sáček |
| Hmotnost | 50 g |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubý popel | 2,2% |
| Bílkoviny | 12,7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 3283021741306 |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro morče, Pro myši a krysy, Pro činčilu, Pro křečka, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro hlodavce |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Vlasy a kůže |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť: | Obiloviny |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst |
| Typ balení: | Sáček |
| Hmotnost: | 50 g |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bezlepkový: | Ne |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubý popel: | 2,2% |
| Bílkoviny: | 12,7% |
