ALEGIA Senegalské proso - pochoutka pro ptáky a hlodavce - 80g
Kód: DMZAL1PRZ0001Detailní popis produktu
ALEGIA Senegalské proso - pochoutka pro ptáky a hlodavce - 80g| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu | Ošetřuje, Baňky a pamlsky |
| Typ balení | Taška |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hmotnost | 80 g |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Obiloviny |
| Kategorie | Pro ptáky, Pro hlodavce |
| Další funkce | Žádné zvláštní potřeby |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek je určen pouze pro zvířata., Skladujte na suchém a chladném místě. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902768661675 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje, Baňky a pamlsky |
| Typ balení: | Taška |
| Bez sóji: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hmotnost: | 80 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Obiloviny |
| Kategorie: | Pro ptáky, Pro hlodavce |
| Další funkce: | Žádné zvláštní potřeby |
| Bezlepkový: | Ne |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek je určen pouze pro zvířata., Skladujte na suchém a chladném místě. |
