ZOYA Shiny teeth Beef Mono - pamlsek pro psa - 80g
Kód: DLPZOYPRZ0057Detailní popis produktu
ZOYA Shiny teeth Beef Mono - pamlsek pro psa - 80g| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Zuby, Snížení tvorby zubního kamene, Potravinová alergie, Citlivý žaludek |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Hmotnost | 80 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Bezlepkový | Ano |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez lepku |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Typ ošetření | Výcvik, Hypoalergenní |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny | 71,5% |
| Obsažená vlhkost | 12% |
| Obsah tuku | 9,9% |
| Hrubý popel | 4,2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904844580399 |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický, Zuby, Snížení tvorby zubního kamene, Potravinová alergie, Citlivý žaludek |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Hmotnost: | 80 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Bezlepkový: | Ano |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez lepku |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Typ ošetření: | Výcvik, Hypoalergenní |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny: | 71,5% |
| Obsažená vlhkost: | 12% |
| Obsah tuku: | 9,9% |
| Hrubý popel: | 4,2% |
