ZOYA Chewing bone Horse Mono - pamlsek pro psa - 55g
Kód: DLPZOYPRZ0053Detailní popis produktu
ZOYA Chewing bone Horse Mono - pamlsek pro psa - 55g| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Typ ošetření | Žvýkací, Zubní lékařství, Žvýkačky, kosti, Přírodní |
| Veterinární klasifikace | Žvýkací produkty |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Množství (vnitřní karton) | 1 kusů |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť | Koňské maso |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez lepku, Podpora trávení, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Monobílkoviny |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Specifické potřeby zvířete | Zuby, Potravinová alergie, Alergický, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Hmotnost | 55 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Sáček |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsah tuku | 2% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Bílkoviny | 89,7% |
| Hrubý popel | 1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904844580290 |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Typ ošetření: | Žvýkací, Zubní lékařství, Žvýkačky, kosti, Přírodní |
| Veterinární klasifikace: | Žvýkací produkty |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Množství (vnitřní karton): | 1 kusů |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť: | Koňské maso |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez lepku, Podpora trávení, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Monobílkoviny |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Specifické potřeby zvířete: | Zuby, Potravinová alergie, Alergický, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Hmotnost: | 55 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Sáček |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsah tuku: | 2% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Bílkoviny: | 89,7% |
| Hrubý popel: | 1% |
