ZOYA Beef and pumpkin crumble - pamlsek pro psa - 200g
Kód: DLPZOYPRZ0021Detailní popis produktu
ZOYA Beef and pumpkin crumble - pamlsek pro psa - 200g| Hmotnost | 200 g |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Další funkce | Úzkostlivý, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Podpora trávení, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Typ ošetření | Přírodní |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Specifické potřeby zvířete | Podpora chuti k jídlu |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 7,4% |
| Obsah tuku | 12,7% |
| Hrubá vláknina | 4,4% |
| Bílkoviny | 35,4% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904844580153 |
| Hmotnost: | 200 g |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Další funkce: | Úzkostlivý, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Podpora trávení, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Typ ošetření: | Přírodní |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Podpora chuti k jídlu |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 7,4% |
| Obsah tuku: | 12,7% |
| Hrubá vláknina: | 4,4% |
| Bílkoviny: | 35,4% |
