UNISZKI Podej packu Králík – pamlsek pro psy – 210g
Kód: DLPUNZPRZ0052Detailní popis produktu
UNISZKI Podej packu Králík – pamlsek pro psy – 210g| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Výcvik |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Hmotnost | 210 g |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Celkové zdraví, Alergický |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Řada | UNISZKI Podaj łapę |
| Hlavní příchuť | Králík |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsažená vlhkost | 11,51% |
| Hrubý popel | 17,42% |
| Bílkoviny | 30,58% |
| Hrubá vláknina | 5,58% |
| Obsah tuku | 12,39% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921218104 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Výcvik |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka |
| Hmotnost: | 210 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Celkové zdraví, Alergický |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Řada: | UNISZKI Podaj łapę |
| Hlavní příchuť: | Králík |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsažená vlhkost: | 11,51% |
| Hrubý popel: | 17,42% |
| Bílkoviny: | 30,58% |
| Hrubá vláknina: | 5,58% |
| Obsah tuku: | 12,39% |
