PETMEX králičí uši s chlupy – pamlsek pro psy – 200g
Kód: DLPPTXPRZ0095Detailní popis produktu
PETMEX králičí uši s chlupy – pamlsek pro psy – 200g| Veterinární klasifikace | Přírodní žvýkačky, Pochoutka, Žvýkací produkty |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Zuby, Správné trávení, Nesnášenlivost obilovin, Alergický, Celkové zdraví, Potravinová alergie |
| Hmotnost | 200 g |
| Hlavní příchuť | Králík |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Bez cukru | Ano |
| Typ ošetření | Žvýkací, Žvýkačky, kosti, Zubní lékařství, Hypoalergenní, Přírodní |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Úleva od stresu, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Alergie |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 1,24% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Bílkoviny | 68,7% |
| Obsažená vlhkost | 8,2% |
| Obsah tuku | 21,2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808164807 |
| Veterinární klasifikace: | Přírodní žvýkačky, Pochoutka, Žvýkací produkty |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Zuby, Správné trávení, Nesnášenlivost obilovin, Alergický, Celkové zdraví, Potravinová alergie |
| Hmotnost: | 200 g |
| Hlavní příchuť: | Králík |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ ošetření: | Žvýkací, Žvýkačky, kosti, Zubní lékařství, Hypoalergenní, Přírodní |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Úleva od stresu, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Alergie |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 1,24% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Bílkoviny: | 68,7% |
| Obsažená vlhkost: | 8,2% |
| Obsah tuku: | 21,2% |
