PETMEX Beef lungs Mono - pamlsek pro psa - 100g
Kód: DLPPTXPRZ0068Detailní popis produktu
PETMEX Beef lungs Mono - pamlsek pro psa - 100g| Typ ošetření | Sušené, Hypoalergenní, Přírodní |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hmotnost | 100 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Další funkce | Podpora trávení, Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Sáček |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 5,01% |
| Obsah tuku | 3,25% |
| Bílkoviny | 75,79% |
| Obsažená vlhkost | 3,92% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905279194250 |
| Typ ošetření: | Sušené, Hypoalergenní, Přírodní |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hmotnost: | 100 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Další funkce: | Podpora trávení, Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Sáček |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 5,01% |
| Obsah tuku: | 3,25% |
| Bílkoviny: | 75,79% |
| Obsažená vlhkost: | 3,92% |
