OLLO Air Dried Training Horse Cubes Mono - pamlsek pro psa - 80g
Kód: DLPOLLPRZ0017Detailní popis produktu
OLLO Air Dried Training Horse Cubes Mono - pamlsek pro psa - 80g| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Hmotnost | 80 g |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Budování svalů, Bez lepku, Alergie, Bez obilovin, Monobílkoviny |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Výcvik |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Sáček |
| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Potravinová alergie |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hlavní příchuť | Koňské maso |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsah tuku | 29% |
| Hrubý popel | 15% |
| Bílkoviny | 39,6% |
| Obsažená vlhkost | 10% |
| Hrubá vláknina | 4% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905567513480 |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Hmotnost: | 80 g |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Budování svalů, Bez lepku, Alergie, Bez obilovin, Monobílkoviny |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Výcvik |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Typ balení: | Sáček |
| Bezlepkový: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický, Potravinová alergie |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hlavní příchuť: | Koňské maso |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsah tuku: | 29% |
| Hrubý popel: | 15% |
| Bílkoviny: | 39,6% |
| Obsažená vlhkost: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
