BULT Hovězí žvýkání Mono - pamlsek pro psy - 100g
Kód: DLPBTUPRZ0042Detailní popis produktu
BULT Hovězí žvýkání Mono - pamlsek pro psy - 100g| Hmotnost | 100 g |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Správné trávení |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Sáček |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Bez lepku, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez cukru | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Žvýkačky, kosti, Zubní lékařství, Přírodní, Žvýkací |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 11% |
| Obsah tuku | 28,2% |
| Obsažená vlhkost | 12% |
| Bílkoviny | 49,9% |
| Hrubá vláknina | 2,4% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5903802470093 |
| Hmotnost: | 100 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Správné trávení |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Sáček |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Bez lepku, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez cukru: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Žvýkačky, kosti, Zubní lékařství, Přírodní, Žvýkací |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 11% |
| Obsah tuku: | 28,2% |
| Obsažená vlhkost: | 12% |
| Bílkoviny: | 49,9% |
| Hrubá vláknina: | 2,4% |
