BALTICA Tasty bone for my love Beef tripe - pamlsek pro psa - 12cm
Kód: DLSBA5ZWI0008Detailní popis produktu
BALTICA Tasty bone for my love Beef tripe - pamlsek pro psa - 12cm| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 80 g |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Alergie, Bez lepku |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Nesnášenlivost obilovin, Alergický, Celkové zdraví, Zuby, Správné trávení |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Žvýkací, Zubní lékařství, Žvýkačky, kosti |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Žvýkací produkty, Pochoutka |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez cukru | Ano |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel | 0,7% |
| Obsah tuku | 0,5% |
| Bílkoviny | 96,2% |
| Hrubá vláknina | 1,3% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905996522046 |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 80 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Alergie, Bez lepku |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Nesnášenlivost obilovin, Alergický, Celkové zdraví, Zuby, Správné trávení |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Žvýkací, Zubní lékařství, Žvýkačky, kosti |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Žvýkací produkty, Pochoutka |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez cukru: | Ano |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel: | 0,7% |
| Obsah tuku: | 0,5% |
| Bílkoviny: | 96,2% |
| Hrubá vláknina: | 1,3% |
