AZANKI Hypoalergenní kost z jelení kůže s králíkem a probiotikem Puppy - pochoutka pro psa - 10 cm
Kód: DLPRITPRZ0033Detailní popis produktu
AZANKI Hypoalergenní kost z jelení kůže s králíkem a probiotikem Puppy - pochoutka pro psa - 10 cm| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Období růstu, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Trénink |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Kategorie produktu | Kost |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Zubní lékařství, Žvýkací, Žvýkačky, kosti, Přírodní |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Hlavní příchuť | Jelení |
| Stáří zvířete | Junior |
| Řada | AZANKI |
| Typ balení | Plastový sáček s papírovou etiketou |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Období růstu, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Hmotnost | 28 g |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsah tuku | 2,9% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Bílkoviny | 92,8% |
| Hrubý popel | 2,1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4260473652885 |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Období růstu, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Trénink |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Kategorie produktu: | Kost |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Zubní lékařství, Žvýkací, Žvýkačky, kosti, Přírodní |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Jelení |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Řada: | AZANKI |
| Typ balení: | Plastový sáček s papírovou etiketou |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Období růstu, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Hmotnost: | 28 g |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsah tuku: | 2,9% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Bílkoviny: | 92,8% |
| Hrubý popel: | 2,1% |
