Teleskopický obušek GUARD VIPER 21"/53 cm
Kód: OBRGUAPAO0008Detailní popis produktu
Teleskopický obušek GUARD VIPER 21"/53 cm| Dolní průměr | 2,8 cm |
| Horní průměr | 1,6 cm |
| Prodloužená délka | 51,5 cm |
| Hmotnost | 355 g |
| Délka ve složeném stavu | 22,5 cm |
| Neklouzavá rukojeť | Ano |
| Typ uzavírání | Tlačítko |
| Popruh | Ano |
| Návod | Ano |
| Barva | Černá |
| Varování | Vyvarujte se použití na veřejných místech bez dobrého důvodu., Používejte pouze v situacích ohrožujících život nebo zdraví., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Materiál | Hliník, Guma |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Defense batons |
|---|---|
| EAN: | 5902944165843 |
| Dolní průměr: | 2,8 cm |
| Horní průměr: | 1,6 cm |
| Prodloužená délka: | 51,5 cm |
| Hmotnost: | 355 g |
| Délka ve složeném stavu: | 22,5 cm |
| Neklouzavá rukojeť: | Ano |
| Typ uzavírání: | Tlačítko |
| Popruh: | Ano |
| Návod: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Varování: | Vyvarujte se použití na veřejných místech bez dobrého důvodu., Používejte pouze v situacích ohrožujících život nebo zdraví., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Materiál: | Hliník, Guma |
