Teleskopický obušek GUARD SNAKE 26"/65 cm temperované s krytem (YC-10521-26)
Kód: OBRGUAPAO0002Detailní popis produktu
Teleskopický obušek GUARD SNAKE 26"/65 cm temperované s krytem (YC-10521-26)| Prodloužená délka | 65 cm |
| Hmotnost | 420 g |
| Délka ve složeném stavu | 25 cm |
| Neklouzavá rukojeť | Ano |
| Popruh | Ano |
| Návod | Ano |
| Pouzdro | Ano |
| Barva | Černá |
| Varování | Vyvarujte se použití na veřejných místech bez dobrého důvodu., Používejte pouze v situacích ohrožujících život nebo zdraví., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Typ oceli | 4142 |
| Materiál | Kalená ocel, Guma |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Defense batons |
|---|---|
| EAN: | 5902944165829 |
| Prodloužená délka: | 65 cm |
| Hmotnost: | 420 g |
| Délka ve složeném stavu: | 25 cm |
| Neklouzavá rukojeť: | Ano |
| Popruh: | Ano |
| Návod: | Ano |
| Pouzdro: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Varování: | Vyvarujte se použití na veřejných místech bez dobrého důvodu., Používejte pouze v situacích ohrožujících život nebo zdraví., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Typ oceli: | 4142 |
| Materiál: | Kalená ocel, Guma |
