Micron MTC10F1084S1RC56BR paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MHz ECC
Kód: PSEMIODR50034Detailní popis produktu
Micron MTC10F1084S1RC56BR paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MHz ECC| Napětí paměti | 1.1 |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Komponent pro | Server |
| Typ vyrovnávací paměti | Registered (buffered) |
| ECC | Ano |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| CAS latence | 46 |
| Certifikáty shody | RoHS, REACH, CE |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DDR5 memory |
|---|---|
| EAN: | 649528939012 |
| Napětí paměti: | 1.1 |
| Rozložení paměti (moduly x velikost): | 1 x 16 GB |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5 |
| Frekvence paměti: | 5600 MHz |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Komponent pro: | Server |
| Typ vyrovnávací paměti: | Registered (buffered) |
| ECC: | Ano |
| Formát paměti: | 288-pin DIMM |
| CAS latence: | 46 |
| Certifikáty shody: | RoHS, REACH, CE |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
