Kingston Technology KSM64R52BD4-64MD paměťový modul 64 GB 1 x 64 GB DDR5 6400 MT/s
Kód: PSEKINDR50096Detailní popis produktu
Kingston Technology KSM64R52BD4-64MD paměťový modul 64 GB 1 x 64 GB DDR5 6400 MT/s| Vnitřní paměť | 64 GB |
| ECC na desce | Ano |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Typ vyrovnávací paměti | Registered (buffered) |
| Programovací napájecí napětí (VPP) | 1,8 V |
| Napětí paměti | 1.1 V |
| Aktivní čas řady | 32 ns |
| SPD profil | Ano |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| ECC | Ne |
| Modulová konfigurace | 8192M x 80 |
| Čas cyklu řady | 48 ns |
| Komponent pro | PC/server |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 64 GB |
| Rank paměti | 2 |
| CAS latence | 52 |
| Přenosová rychlost dat paměti | 6400 MT/s |
| Čas obnovy cyklu řady | 295 ns |
| Olověná povrchová úprava | Zlato |
| Standard JEDEC | Ano |
| Výška | 31,2 mm |
| Šířka | 133,3 mm |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 95 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -55 - 100 °C |
| Neobsahuje | Halogen |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DDR5 memory |
|---|---|
| EAN: | 740617347128 |
| Vnitřní paměť: | 64 GB |
| ECC na desce: | Ano |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5 |
| Typ vyrovnávací paměti: | Registered (buffered) |
| Programovací napájecí napětí (VPP): | 1,8 V |
| Napětí paměti: | 1.1 V |
| Aktivní čas řady: | 32 ns |
| SPD profil: | Ano |
| Formát paměti: | 288-pin DIMM |
| ECC: | Ne |
| Modulová konfigurace: | 8192M x 80 |
| Čas cyklu řady: | 48 ns |
| Komponent pro: | PC/server |
| Rozložení paměti (moduly x velikost): | 1 x 64 GB |
| Rank paměti: | 2 |
| CAS latence: | 52 |
| Přenosová rychlost dat paměti: | 6400 MT/s |
| Čas obnovy cyklu řady: | 295 ns |
| Olověná povrchová úprava: | Zlato |
| Standard JEDEC: | Ano |
| Výška: | 31,2 mm |
| Šířka: | 133,3 mm |
| Certifikáty shody: | RoHS |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 95 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -55 - 100 °C |
| Neobsahuje: | Halogen |
