Wallbox Green Cell HabuDen 22kW 32A - 7,5m kabel s NFC
Kód: LPEGCESTL0006Detailní popis produktu
Wallbox Green Cell HabuDen 22kW 32A - 7,5m kabel s NFC| Dálkové ovládání | Ano |
| Monitorování unikajícího proudu | Ano |
| Příkon | 22000 W |
| Jmenovitá frekvence | 50 Hz |
| Maximální výstupní proud | 32 A |
| Vstupní proud | 10 A |
| Nastavitelný výkon | Ano |
| Základní materiál | Hliník |
| Typ upevnění | Nástěnný držák |
| Vestavěný displej | Ne |
| Šířka | 211 mm |
| Hloubka | 73 mm |
| Výška | 338 mm |
| Délka hadice | 7,5 m |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Varování | Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář., Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem, GHS05: Žíravina |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DC charging stations |
|---|---|
| EAN: | 5904326374683 |
| Dálkové ovládání: | Ano |
| Monitorování unikajícího proudu: | Ano |
| Příkon: | 22000 W |
| Jmenovitá frekvence: | 50 Hz |
| Maximální výstupní proud: | 32 A |
| Vstupní proud: | 10 A |
| Nastavitelný výkon: | Ano |
| Základní materiál: | Hliník |
| Typ upevnění: | Nástěnný držák |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Šířka: | 211 mm |
| Hloubka: | 73 mm |
| Výška: | 338 mm |
| Délka hadice: | 7,5 m |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP54 |
| Varování: | Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář., Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem, GHS05: Žíravina |
