Wallbox Green Cell HabuDen 22kW 32A - 5m kabel s NFC
Kód: LPEGCESTL0005Detailní popis produktu
Wallbox Green Cell HabuDen 22kW 32A - 5m kabel s NFC| Dálkové ovládání | Ano |
| Monitorování unikajícího proudu | Ano |
| Jmenovitá frekvence | 50 Hz |
| Maximální výstupní proud | 32 A |
| Nastavitelný výkon | Ano |
| Vstupní proud | 10 A |
| Příkon | 22000 W |
| Vestavěný displej | Ne |
| Typ upevnění | Nástěnný držák |
| Základní materiál | Hliník |
| Výška | 338 mm |
| Šířka | 211 mm |
| Hloubka | 73 mm |
| Délka hadice | 5 m |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Varování | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
| Výstražné piktogramy | GHS05: Žíravina, GHS04: Plyny pod tlakem |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DC charging stations |
|---|---|
| EAN: | 5904326374676 |
| Dálkové ovládání: | Ano |
| Monitorování unikajícího proudu: | Ano |
| Jmenovitá frekvence: | 50 Hz |
| Maximální výstupní proud: | 32 A |
| Nastavitelný výkon: | Ano |
| Vstupní proud: | 10 A |
| Příkon: | 22000 W |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Typ upevnění: | Nástěnný držák |
| Základní materiál: | Hliník |
| Výška: | 338 mm |
| Šířka: | 211 mm |
| Hloubka: | 73 mm |
| Délka hadice: | 5 m |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP54 |
| Varování: | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: Žíravina, GHS04: Plyny pod tlakem |
