STAG EV CORE Nabíjecí stanice (Nabíjecí kabel) Bílá, Grafitová
Kód: LPEAC-STL0013Detailní popis produktu
STAG EV CORE Nabíjecí stanice (Nabíjecí kabel) Bílá, Grafitová| Vestavěný displej | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50–60 |
| Bluetooth | Ne |
| Vhodné pro | Venkovní |
| Bezpečnostní spínač | Ne |
| Úchyty | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP65 |
| Vstupní střídavé napětí | 230/400 V AC (L-N / L-L), 3-phase |
| Základní materiál | Sklo, Polykarbonát (PC) |
| Wi-Fi | Ano |
| Barva | Grafit, Bílá |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Umístění vstupu kabelu | Zadní, Spodek |
| Systém diagnózy poruch | Ano |
| Délka dobíjecího kabelu | 5 m |
| Výstupní výkon | 22 kW |
| Proud při nabíjení | 16 A |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Vstupní proud | 16 A |
| Nabíjecí napětí | 230/400 V AC (L-N / L-L), 3-phase |
| Typ displeje | LCD |
| Výstupní proud | 32 A |
| Počet frází | 3 |
| Délka napájecího kabelu | 5 m |
| Typ zásuvky | Type 2 |
| Kompatibilní produkty | EV/PHEV compliant with IEC 61851‑1 using Type 2 AC charging |
| Číslo UN | Not applicable / not classified as dangerous good |
| Výška balení | 275 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,7 kg |
| Hloubka balení | 510 mm |
| Šířka balení | 310 mm |
| Výška | 390 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Hloubka | 125 mm |
| Odkaz na bezpečnostní upozornění | https://www.stag-ev.com |
| Odstraňte obsah/obal (P501) | Dispose of equipment as WEEE and packaging via appropriate recycling streams |
| Hmotnost palety | 180 kg |
| Certifikáty shody | Elektromagnetická kompatibilita (EMC), RoHS |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | n/a (no product‑level CFP published) |
| Certifikace PSTI | Ne |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Recyklační kódy | PELD/LDPE (Low-density polyethylene), PAP (Corrugated fiberboard (cardboard) |
| Hloubka netto palety | 120 cm |
| Šířka netto palety | 80 cm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Údaje o dodavateli výrobku | Brand: STAGEV; Manufactured: AC S.A., Address: ul. 42 Pułku Piechoty 50, 15‑181 Białystok, Poland; Website: www.stag-ev.com |
| Výška netto palety | 2,1 m |
| Objem balení | 43500 cm³ |
| Čistá hmotnost palety | 120 kg |
| Objem palety | 2016 dm³ |
| Bezpečnostní upozornění | Installation and service only by qualified electrician; disconnect from mains before opening; follow manuals |
| Země původu | Polsko |
| Číslo ECCN | EAR99 |
| Kód celního sazebníku (TARIC) | 8537109170 |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem, GHS05: Žíravina |
| Varování | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DC charging stations |
|---|---|
| EAN: | 5903022041394 |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50–60 |
| Bluetooth: | Ne |
| Vhodné pro: | Venkovní |
| Bezpečnostní spínač: | Ne |
| Úchyty: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP65 |
| Vstupní střídavé napětí: | 230/400 V AC (L-N / L-L), 3-phase |
| Základní materiál: | Sklo, Polykarbonát (PC) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Barva: | Grafit, Bílá |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Umístění vstupu kabelu: | Zadní, Spodek |
| Systém diagnózy poruch: | Ano |
| Délka dobíjecího kabelu: | 5 m |
| Výstupní výkon: | 22 kW |
| Proud při nabíjení: | 16 A |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Vstupní proud: | 16 A |
| Nabíjecí napětí: | 230/400 V AC (L-N / L-L), 3-phase |
| Typ displeje: | LCD |
| Výstupní proud: | 32 A |
| Počet frází: | 3 |
| Délka napájecího kabelu: | 5 m |
| Typ zásuvky: | Type 2 |
| Kompatibilní produkty: | EV/PHEV compliant with IEC 61851‑1 using Type 2 AC charging |
| Číslo UN: | Not applicable / not classified as dangerous good |
| Výška balení: | 275 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 3,7 kg |
| Hloubka balení: | 510 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Šířka: | 230 mm |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Hloubka: | 125 mm |
| Odkaz na bezpečnostní upozornění: | https://www.stag-ev.com |
| Odstraňte obsah/obal (P501): | Dispose of equipment as WEEE and packaging via appropriate recycling streams |
| Hmotnost palety: | 180 kg |
| Certifikáty shody: | Elektromagnetická kompatibilita (EMC), RoHS |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | n/a (no product‑level CFP published) |
| Certifikace PSTI: | Ne |
| Nebezpečné zboží: | Ne |
| Recyklační kódy: | PELD/LDPE (Low-density polyethylene), PAP (Corrugated fiberboard (cardboard) |
| Hloubka netto palety: | 120 cm |
| Šířka netto palety: | 80 cm |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Údaje o dodavateli výrobku: | Brand: STAGEV; Manufactured: AC S.A., Address: ul. 42 Pułku Piechoty 50, 15‑181 Białystok, Poland; Website: www.stag-ev.com |
| Výška netto palety: | 2,1 m |
| Objem balení: | 43500 cm³ |
| Čistá hmotnost palety: | 120 kg |
| Objem palety: | 2016 dm³ |
| Bezpečnostní upozornění: | Installation and service only by qualified electrician; disconnect from mains before opening; follow manuals |
| Země původu: | Polsko |
| Číslo ECCN: | EAR99 |
| Kód celního sazebníku (TARIC): | 8537109170 |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem, GHS05: Žíravina |
| Varování: | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
