STAG EV CORE Nabíjecí stanice (bez nabíjecího kabelu)
Kód: LPEAC-STL0003Detailní popis produktu
STAG EV CORE Nabíjecí stanice (bez nabíjecího kabelu)| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50–60 |
| Typ displeje | LCD |
| Barva | Grafit, Bílá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP65 |
| Úchyty | Ano |
| Počet frází | 3 |
| Základní materiál | Polykarbonát (PC), Sklo |
| Bluetooth | Ne |
| Vstupní střídavé napětí | 230/400 V AC (L-N / L-L), 3-phase |
| Výstupní proud | 16 A |
| Proud při nabíjení | 16 A |
| Wi-Fi | Ano |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Vhodné pro | Venkovní |
| Vestavěný displej | Ano |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Vstupní proud | 16 A |
| Bezpečnostní spínač | Ne |
| Výstupní výkon | 11 kW |
| Délka dobíjecího kabelu | 5 m |
| Délka napájecího kabelu | 5 m |
| Typ zásuvky | Type 2 |
| Umístění vstupu kabelu | Spodek, Zadní |
| Nabíjecí napětí | 230/400 V AC (L-N / L-L), 3-phase |
| Systém diagnózy poruch | Ano |
| Kompatibilní produkty | EV/PHEV compliant with IEC 61851‑1 using Type 2 AC charging |
| Číslo UN | Not applicable / not classified as dangerous good |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Šířka balení | 310 mm |
| Výška | 390 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Výška balení | 275 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Hloubka balení | 510 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,7 kg |
| Odkaz na bezpečnostní upozornění | https://www.stag-ev.com |
| Recyklační kódy | PAP (Corrugated fiberboard (cardboard), PELD/LDPE (Low-density polyethylene) |
| Údaje o dodavateli výrobku | Brand: STAGEV; Manufactured: AC S.A., Address: ul. 42 Pułku Piechoty 50, 15‑181 Białystok, Poland; Website: www.stag-ev.com |
| Certifikáty shody | Elektromagnetická kompatibilita (EMC), RoHS |
| Certifikace PSTI | Ne |
| Bezpečnostní upozornění | Installation and service only by qualified electrician; disconnect from mains before opening; follow manuals |
| Země původu | Polsko |
| Číslo ECCN | EAR99 |
| Kód celního sazebníku (TARIC) | 8537109170 |
| Varování | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
| Výstražné piktogramy | GHS05: Žíravina, GHS04: Plyny pod tlakem |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DC charging stations |
|---|---|
| EAN: | 5903022040922 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50–60 |
| Typ displeje: | LCD |
| Barva: | Grafit, Bílá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP65 |
| Úchyty: | Ano |
| Počet frází: | 3 |
| Základní materiál: | Polykarbonát (PC), Sklo |
| Bluetooth: | Ne |
| Vstupní střídavé napětí: | 230/400 V AC (L-N / L-L), 3-phase |
| Výstupní proud: | 16 A |
| Proud při nabíjení: | 16 A |
| Wi-Fi: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Vhodné pro: | Venkovní |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Vstupní proud: | 16 A |
| Bezpečnostní spínač: | Ne |
| Výstupní výkon: | 11 kW |
| Délka dobíjecího kabelu: | 5 m |
| Délka napájecího kabelu: | 5 m |
| Typ zásuvky: | Type 2 |
| Umístění vstupu kabelu: | Spodek, Zadní |
| Nabíjecí napětí: | 230/400 V AC (L-N / L-L), 3-phase |
| Systém diagnózy poruch: | Ano |
| Kompatibilní produkty: | EV/PHEV compliant with IEC 61851‑1 using Type 2 AC charging |
| Číslo UN: | Not applicable / not classified as dangerous good |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Šířka: | 230 mm |
| Výška balení: | 275 mm |
| Hloubka: | 125 mm |
| Hloubka balení: | 510 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 3,7 kg |
| Odkaz na bezpečnostní upozornění: | https://www.stag-ev.com |
| Recyklační kódy: | PAP (Corrugated fiberboard (cardboard), PELD/LDPE (Low-density polyethylene) |
| Údaje o dodavateli výrobku: | Brand: STAGEV; Manufactured: AC S.A., Address: ul. 42 Pułku Piechoty 50, 15‑181 Białystok, Poland; Website: www.stag-ev.com |
| Certifikáty shody: | Elektromagnetická kompatibilita (EMC), RoHS |
| Certifikace PSTI: | Ne |
| Bezpečnostní upozornění: | Installation and service only by qualified electrician; disconnect from mains before opening; follow manuals |
| Země původu: | Polsko |
| Číslo ECCN: | EAR99 |
| Kód celního sazebníku (TARIC): | 8537109170 |
| Varování: | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: Žíravina, GHS04: Plyny pod tlakem |
