STAG EV CORE Nabíjecí stanice (bez nabíjecího kabelu/230V)
Kód: LPEAC-STL0004Detailní popis produktu
STAG EV CORE Nabíjecí stanice (bez nabíjecího kabelu/230V)| Vestavěný displej | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50–60 |
| Umístění vstupu kabelu | Spodek, Zadní |
| Výstupní výkon | 11 kW |
| Systém diagnózy poruch | Ano |
| Délka dobíjecího kabelu | 5 m |
| Barva | Bílá, Grafit |
| Základní materiál | Polykarbonát (PC), Sklo |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Výstupní proud | 16 A |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP65 |
| Vstupní střídavé napětí | 230/400 V AC (L-N / L-L), 3-phase |
| Počet frází | 3 |
| Vhodné pro | Venkovní |
| Typ displeje | LCD |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Vstupní proud | 16 A |
| Proud při nabíjení | 16 A |
| Bezpečnostní spínač | Ne |
| Nabíjecí napětí | 230/400 V AC (L-N / L-L), 3-phase |
| Bluetooth | Ne |
| Délka napájecího kabelu | 5 m |
| Úchyty | Ano |
| Typ zásuvky | Type 2 |
| Kompatibilní produkty | EV/PHEV compliant with IEC 61851‑1 using Type 2 AC charging |
| Číslo UN | Not applicable / not classified as dangerous good |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Šířka | 230 mm |
| Hloubka balení | 510 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,7 kg |
| Výška balení | 275 mm |
| Šířka balení | 310 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Výška | 390 mm |
| Odkaz na bezpečnostní upozornění | https://www.stag-ev.com |
| Recyklační kódy | PELD/LDPE (Low-density polyethylene), PAP (Corrugated fiberboard (cardboard) |
| Údaje o dodavateli výrobku | Brand: STAGEV; Manufactured: AC S.A., Address: ul. 42 Pułku Piechoty 50, 15‑181 Białystok, Poland; Website: www.stag-ev.com |
| Certifikáty shody | Elektromagnetická kompatibilita (EMC), RoHS |
| Certifikace PSTI | Ne |
| Bezpečnostní upozornění | Installation and service only by qualified electrician; disconnect from mains before opening; follow manuals |
| Země původu | Polsko |
| Číslo ECCN | EAR99 |
| Kód celního sazebníku (TARIC) | 8537109170 |
| Výstražné piktogramy | GHS05: Žíravina, GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DC charging stations |
|---|---|
| EAN: | 5903022040809 |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50–60 |
| Umístění vstupu kabelu: | Spodek, Zadní |
| Výstupní výkon: | 11 kW |
| Systém diagnózy poruch: | Ano |
| Délka dobíjecího kabelu: | 5 m |
| Barva: | Bílá, Grafit |
| Základní materiál: | Polykarbonát (PC), Sklo |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Výstupní proud: | 16 A |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP65 |
| Vstupní střídavé napětí: | 230/400 V AC (L-N / L-L), 3-phase |
| Počet frází: | 3 |
| Vhodné pro: | Venkovní |
| Typ displeje: | LCD |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Vstupní proud: | 16 A |
| Proud při nabíjení: | 16 A |
| Bezpečnostní spínač: | Ne |
| Nabíjecí napětí: | 230/400 V AC (L-N / L-L), 3-phase |
| Bluetooth: | Ne |
| Délka napájecího kabelu: | 5 m |
| Úchyty: | Ano |
| Typ zásuvky: | Type 2 |
| Kompatibilní produkty: | EV/PHEV compliant with IEC 61851‑1 using Type 2 AC charging |
| Číslo UN: | Not applicable / not classified as dangerous good |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Šířka: | 230 mm |
| Hloubka balení: | 510 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 3,7 kg |
| Výška balení: | 275 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Hloubka: | 125 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Odkaz na bezpečnostní upozornění: | https://www.stag-ev.com |
| Recyklační kódy: | PELD/LDPE (Low-density polyethylene), PAP (Corrugated fiberboard (cardboard) |
| Údaje o dodavateli výrobku: | Brand: STAGEV; Manufactured: AC S.A., Address: ul. 42 Pułku Piechoty 50, 15‑181 Białystok, Poland; Website: www.stag-ev.com |
| Certifikáty shody: | Elektromagnetická kompatibilita (EMC), RoHS |
| Certifikace PSTI: | Ne |
| Bezpečnostní upozornění: | Installation and service only by qualified electrician; disconnect from mains before opening; follow manuals |
| Země původu: | Polsko |
| Číslo ECCN: | EAR99 |
| Kód celního sazebníku (TARIC): | 8537109170 |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: Žíravina, GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování: | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
