Fronius Wattpilot Home 11 J 2.0 Wallbox - nabíjecí stanice pro elektromobily
Kód: LPEFRNSTL0001Detailní popis produktu
Fronius Wattpilot Home 11 J 2.0 Wallbox - nabíjecí stanice pro elektromobily| Barva | Šedá, Černá |
| Vestavěný displej | Ne |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| IK kód | IK08 |
| Výstupní výkon | 11 kW |
| Vstupní střídavé napětí | 230/400 V |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP65 |
| Hloubka | 109 mm |
| Hmotnost | 1,85 kg |
| Šířka | 155 mm |
| Výška | 287 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -25 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 2000 m |
| Výstražné piktogramy | GHS05: Žíravina, GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování | Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DC charging stations |
|---|---|
| EAN: | 9007947554505 |
| Barva: | Šedá, Černá |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| IK kód: | IK08 |
| Výstupní výkon: | 11 kW |
| Vstupní střídavé napětí: | 230/400 V |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP65 |
| Hloubka: | 109 mm |
| Hmotnost: | 1,85 kg |
| Šířka: | 155 mm |
| Výška: | 287 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -25 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška: | 0 - 2000 m |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: Žíravina, GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování: | Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
