Defenzo Wallbox Home AC11
Kód: LPEDFESTL0006Detailní popis produktu
Defenzo Wallbox Home AC11| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Barva | Bílá, Černá |
| Základní materiál | Plast |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -30 - 50 °C |
| Příkon | 11000 W |
| Proud | 16 A |
| Regulace výkonu | Automatický/ruční |
| Vstupní napětí | 380 - 450V |
| Certifikáty | CE |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Hmotnost | 8,9 g |
| Hloubka | 85 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Připojení vozidla | Typ 2 |
| Vestavěný displej | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Specifické vlastnosti | Pro venkovní i vnitřní použití |
| Varování | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
| Výstražné piktogramy | GHS05: Žíravina, GHS04: Plyny pod tlakem |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DC charging stations |
|---|---|
| EAN: | 5907731319232 |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Základní materiál: | Plast |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -30 - 50 °C |
| Příkon: | 11000 W |
| Proud: | 16 A |
| Regulace výkonu: | Automatický/ruční |
| Vstupní napětí: | 380 - 450V |
| Certifikáty: | CE |
| Certifikace RoHS: | Ano |
| Hmotnost: | 8,9 g |
| Hloubka: | 85 mm |
| Šířka: | 180 mm |
| Výška: | 180 mm |
| Připojení vozidla: | Typ 2 |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP54 |
| Specifické vlastnosti: | Pro venkovní i vnitřní použití |
| Varování: | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: Žíravina, GHS04: Plyny pod tlakem |
